Pre lepšiu budúcnosť firmy

Kompletná správa sociálnych sietí

Poskytujem kompletné spravovanie všetkých sociálnych sietí. Zaručujem prvotriednu kvalitu príspevkov bez gramatických chýb, taktiež príbehy na daných sieťach na dennej báze (pokiaľ budem mať dostatok materiálu). Môžem sa pochváliť terajším výsledkom, kde vo firmách, s ktorými spolupracujem vzrástla sledovanosť o min. 80%. Dávam si záležať na každom jednom príspevku.

Návrh & optimalizácia stratégie

Plne navrhujem nové stratégie, ktoré zlepšia celkový pohľad na firmu. Taktiež upravujem (editujem) pôvodné stratégie. Mám základné zaručené schémy, ktorých sa držím, ale viem aj inovovať. Vieme sa dohodnúť na priamom, ale aj externom kontakte.

Celková distribúcia & advertising

Advertising, alebo reklama je dnes veľmi dôležitá. Kto tvrdí opak klame. S mojimi vedomosťami a skúsenosťou viem presne, čo firmy potrebujú. Hĺbkovou analýzou viem určiť, do ktorého typu reklám sa oplatí investovať a naopak, ktoré je nutné vylúčiť. Mám skúsenosti so slovenským ,tak isto ako aj s dánskym trhom. Viem, aké zdroje ľudia (potencionálni zákazníci) najčastejšie využívajú a kde najviac hľadajú informácie v daných krajinách. Áno, ak otázka je, či sa dánsky advertising líši od toho nášho slovenského. V Dánsku sú ľudia jednoducho zdatnejší v elektronických zariadeniach, oproti ľuďom, žijúcich na Slovensku.

Kontakt

+421 908 961 369

+45 91 95 29 21

kovacova.klaudinka@gmail.com